Dinamik Web Tasarım
Dinamik Web Tasarımı

Size özel dinamik içerik yönetim sistemiyle web sayfalarınızı kolayca güncelleyebilirsiniz. Üyelik sistemiyle kullanıcı bilgisini saklayabilir, yetkilendirme sistemiyle görev dağıtabilir, müşterileriniz ve kullanıcılarınızla daha hızlı etkileşime geçebilirsiniz.

Özel Yazılım
Özel Yazılım Çözümleri

Daha çok müşteri kazanmanız, zamanı etkili kullanmanız ve tasarruf etmeniz için size özel yazılım çözümleri sunuyoruz. İş hayatındaki en değerli tecrübe ve deneyimlerinizi, tam düşüncenizdeki gibi koruma altına alın.

Multi Platform Uygulamalar
Multi Platform Uygulamalar

Bir Ulaksoft çoklu platform uygulaması, bir taşla üç kuş vurmak gibidir. Müşteri neredeyse ortamına girer, hizmetinizi ona sunar, sizden haberdar ederiz. Siz de istediğiniz an size en uygun olan platformda işinizi yönetirsiniz.

Mobil Uygulama Çözümleri
Mobil Uygulama Çözümleri

Tüm sektörler için profesyonel iOS ve Android uygulama geliştirme hizmeti sunuyoruz. Mobil uygulamalar sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz.

Mobil Yazılım Çözümleri
Bulut Yazılım Çözümleri

Bulut teknolojisi kullanıcıların verilerine, uygulamalara ve hizmetlere internet üzerinden erişimini mümkün kılar. Bulut sabit disk ve sunucular gibi maliyetli donanımlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve kullanıcılara her yerden erişebilme olanağı sağlar.

Yerinizde uzman eğitimi
Yerinizde Uzman Eğitim

Çalışan verimliliğini etkileyen en önemli faktör eğitimdir. Eğitimsiz çalışan her ortamda daha fazla maliyetlidir. İşletmeleri daha yükseğe çıkaran ya da daha aşağı düşüren makineler değil, insan kaynağıdır.